Sobota, 04 lipca 2020, Do końca roku 181 dni Imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda

wczasowanie.com.pl

WORK & TRAVEL USA


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA Z SZEROKĄ OFERTĄ WYJAZDÓW DLA MŁODZIEŻY DO USA:

- Work&Travel USA wakacyjna praca dla studentów

- Rok szkolny w USA dla uczniów

- Praktyki studenckie w USA

- Studia w USA

- Au Pair        

Ideą programów wyjazdowych do USA jest wymiana kulturowa obejmująca studentów i uczniów z całego świata. Programy dają możliwość poznania innego kraju, poprzez zaangażowanie w codzienne życie mieszkańców, pracę, naukę i podróżowanie. To również niepowtarzalna szansa na doskonalenie języka oraz na zarobienie pieniędzy i zwiedzenie kraju.

work_and_travel_20baner_1_.jpg    WORK & TRAVEL USA - WAKACYJNA PRACA DLA STUDENTÓW.
Work & Travel to program edukacyjny adresowany do studentów. Dzięki niemu uczestnicy mają szansę nie tylko poznać Stany Zjednoczone, ale także podjąć legalną pracę na ich terenie. Atutem programu jest więc połączenie emocjonującej podróży z możliwością zarabiania pieniędzy. Uczestnicy programu, po otrzymaniu wizy nieimigracyjnej J-1, ważnej wraz z dokumentem DS-2019, mogą legalnie pracować w USA od połowy maja do połowy października, przez okres nie dłuższy niż cztery miesiące. Uczestnikami programu są studenci z całego świata. W miesiącach od maja do września w programie biorą udział studenci z krajów półkuli północnej. W miesiącach od listopada do marca w programie biorą udział studenci z krajów półkuli południowej.

WORK & TRAVEL USA  zapewnia:   
      • Targi pracy z amerykańskimi pracodawcami. Program umożliwia zainteresowanym zapoznanie się z szeroką ofertą miejsc pracy - najczęściej duże ośrodki turystyczne (recepcjonista, kelner, barman, sprzedawca, kasjer) oraz przetwórnie rybne na Alasce.
      • Dokument DS-2019 uprawniający do otrzymania wizy J-1, która upoważnia do legalnej pracy na terenie USA przez okres  maksymalnie 4 miesięcy (dodatkowo można zostać w USA 30 dni w celach turystycznych)
      • Dzięki posiadaniu dokumentu DS-2019 z Department of State każdy uczestnik w krótkim czasie po przylocie do USA wyrabia sobie Social Security Number, który jest niezbędny do pracy i odprowadzania podatków
      • Pełne ubezpieczenie zgodne z wymogami Rządu Stanów Zjednoczonych wliczone w cenę programu.
      • Pełne wsparcie i asystę podczas pobytu w USA ze strony biur CET USA w Centralia, WA oraz w Los Angeles, CA.
      • Pomoc w załatwieniu formalności w Ambasadzie USA, niezbędnych do otrzymania wizy J-1.
      • Pomoc w dokonaniu rezerwacji lotniczej.
      • Spotkanie informacyjne przed wylotem do USA.        

RODZAJE PRACY W PROGRAMIE WORK & TRAVEL USA
Osoby, które korzystają z programu, otrzymują jedną ofertę pracy na 9-24 tygodni przed wylotem. Miejsce pracy to najczęściej hotel, zajazd, park rozrywki, park narodowy, kurort, kasyno, bar fastfood, restauracja, przetwórnia rybna na Alasce itp. Charakter pracy jest podobny do pracy jaką wykonują studenci amerykańscy podczas wakacji (np. praca przy sprzedaży lodów, pizzy, sprzątanie, strzyżenie trawników, naprawa sprzętu sportowego, praca w kuchni i wiele innych). Początkowe warunki pracy, płacy lub zakwaterowania mogą być na prośbę studenta renegocjowane, ale nie ma gwarancji otrzymania nowej oferty.