Sobota, 04 lipca 2020, Do końca roku 180 dni Imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda

wczasowanie.com.pl

O nas


Biuro Podróży ROUND TOUR działa na biłgorajskim rynku od roku 1997.

Biuro Podróży ROUND TOUR powstało w 1997 roku. Od tego czasu stale zdobywamy doświadczenie i ciagle wzbogacamy naszą wiedzę w dziedzinie turystyki. Jako jedyne biuro w regionie od 2005 roku jesteśmy akredytowanym agentem Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych IATA - International Air Transport Association z siedzibą w Genewie. Nasz numer akredytacji IATA  - 6321070. Jako autoryzowany agent IATA zapewniamy naszym klientom i partnerom biznesowym najwyższą jakość oferowanych usług, poprzez  bezpośrednią  rezerwację i sprzedaż biletów lotniczych  w systemie Amadeus. Nabyte przez wiele lat doświadczenie i stabilność oraz sprawdzona kadra, gwarantuje profesjonalny poziom usług a tym samym pełną satysfakcję naszych klientów. Każdego klienta staramy się traktować priorytetowo, indywidualnie i wyjątkowo,  po to, by jak najlepiej poznać Jego potrzeby i wymagania. Dzięki takiej pracy, możemy poszczycić się szerokim gronem stałych i zadowolonych klientów.

Zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych jak i grupowych.

round_tour_biuro.jpg

 

W naszej ofercie znajdą Państwo:

 • bilety lotnicze wszystkich linii lotniczych na cały świat
 • bilety tanich linii lotniczych
 • bilety autokarowe na całą Europę
 • bilety promowe
 • egzotyczne wyprawy 
 • wycieczki objazdowe
 • wczasy krajowe i zagraniczne
 • kolonie, obozy, kursy językowe
 • karty młodzieżowe EURO26
 • obsługa firm i grup
 • ubezpieczenia turystyczne AXA, EUROPEJSKIE, SIGNAL IDUNA, TU EUROPA, WARTA,

W swojej ofercie uwzględniliśmy tylko najlepszych, rzetelnych i sprawdzonych touroperatorów oraz przewoźników, co gwarantuje naszym klientom udany i bezpieczny wypoczynek. Dzięki wyszukiwarce wycieczek na naszej stronie internetowej umożliwiamy Państwu wybór najlepszej oferty turystycznej bez wychodzenia z domu. 
Na naszym portalu oferujemy możliwość rezerwacji on-line w każdej chwili i w każdym czasie,
24h na dobę 7 dni w tygodniu. Zapewniamy, że ceny poszczególnych ofert na naszej stronie są identyczne jak u touroperatorów.
  Wszystkie oferty są na bieżąco aktualizowane na naszej stronie, co daje możliwość wyszukania najbardziej aktualnych ofert Last Minute.
Dodatkowo w godzinach otwarcia naszego biura od poniedziałku do piątku 9.00-17.00 oraz w soboty 9.00-13.00, pod numerami telefonów 535 160 160, 84 686 26 63 służymy Państwu pomocą w zakresie wyboru najlepszej i najbardziej atrakcyjnej oferty turystycznej. Mamy nadzieję ,że każdy klient znajdzie u nas coś interesującego dla siebie i swoich najbliższych. Wierzymy ,że traficie Państwo do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów, ponieważ najważniejszą dla nas rekomendacją jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów.   

Nasz profesjonalizm możemy potwierdzić uzyskanymi certyfikatami oraz wyróżnieniami od naszych kontrahentów.

Kadra Biura Podróży ROUND TOUR to osoby z wieloletnim doświadczeniem, szeroką wiedzą w zakresie turystyki oraz kierunkowym wykształceniem, biegle posługująca się systemami do rezerwacji ofert turystycznych oraz językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług i sprawdzonych partnerów. 
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego biura.
Zapewniamy wszelką pomoc i miłą obsługę.

 

              Biuro Podróży  ROUND TOUR                 
ul. Kościuszki 100
23-400 Biłgoraj, Polska

KONTAKT:   kom. 535 160 160,   tel. 84 686 58 77,   tel/fax 84 686 26 63

E-MAIL:  biuro@roundtour.pl   bilety@roundtour.pl   biuro@wczasowanie.com.pl