Wtorek, 22 stycznia 2019, Do końca roku 343 dni Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

wczasowanie.com.plUwaga! Ostatnie miejsca na Majówkę!!!

Zapraszamy na Majówkę do Londynu.


OSTATNIE 2 WOLNE MIEJSCA NA WEEKEND MAJOWY 

IMPREZA POTWIERDZONA

 

ODLOTOWY LONDYN Z WINDSOREM I OXFORDEM

3 NOCLEGI W HOTELU ***, 3 ŚNIADANIA ANGIELSKIE,

4 DNI ZWIEDZANIA

 


 

 

WYLOT Z KATOWIC TRANSFER Z KRAKOWA

02.05-05.05.13

CENA 1690 zł!

 

LONDYN, WINDSOR, OXFORD

1 dzień
zbiórka na lotnisku 2 godz. przed wylotem. Odprawa. Przylot do Londynu. Transfer autokarem do hotelu. Złożenie bagaży w hotelu. Przejazd do centrum. Zwiedzanie Londynu: Twierdza Tower of London, Tower Bridge, spacer po City - finansowej dzielnicy Londynu, Katedra Św. Pawła, wizyta w Teatrze Szekspirowskim Globe. Dla chętnych rejs statkiem po Tamizie. Powrót do hotelu. Nocleg.

2 dzień
śniadanie. Zwiedzanie Londynu: Pałac Buckingham, Łuk Admiralicji, Opactwo Westminsterskie, przejście przez ulicę Whitehall do Parliament Square pod House of Parliament, wieża zegarowa z dzwonem Big Ben. London Eye (dla chętnych - przejażdżka największym na świecie kołem widokowym). Dalsza część zwiedzania: Park Św. Jakuba, Piccadilly Circus ze sławnym amorkiem, Trafalgar Square z kolumną Nelsona, Galeria Narodowa. Wizyta w dzielnicy Soho. Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień
śniadanie. Dzień wolny lub dla chętnych wycieczka fakultatywna do Windsoru i Oxfordu. Przejazd autokarem do Windsoru. Zwiedzanie: Windsor Castle, apartamenty królewskie, dom lalek, kaplica Św. Jerzego. Przejazd autokarem do Oxfordu. Zwiedzanie miasta: wizyta w Christchurch College, gdzie były filmowane sceny do filmu Harry Potter i gdzie studiował Albert Einstein, spacer po mieście, czas wolny. Powrót autokarem do hotelu. Nocleg.

4 dzień
śniadanie. Wykwaterowanie i złożenie bagaży w hotelu. Zwiedzanie Londynu: Muzeum Kensington (do wyboru Muzeum Techniki, Muzeum Victorii i Alberta oraz Muzeum Historii Naturalnej). Czas wolny lub dla chętnych zwiedzanie Muzeum Figur Woskowych. Powrót do hotelu. Transfer autokarem na lotnisko. Odprawa. Przelot do Polski.Cena zawiera:

3 noclegi w hotelu *** w Londynie lub na przedmieściach Londynu z dogodnym połączeniem do centrum miasta (pokoje 2- lub 3-os. z łazienkami); 3 śniadania angielskie; przelot do/z Londynu (lot kursowy "tanimi liniami"); opłaty lotniskowe; opiekę pilota - przewodnika; ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

UWAGA! Wszystkie pokoje trzyosobowe w hotelach w Londynie to pokoje z podwójnym łóżkiem małżeńskim oraz dostawką (nie ma pokoi z trzema osobnymi łóżkami).


Cena nie zawiera:

(płatne na miejscu)
transferów lotnisko-hotel-lotnisko, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, miejscowych przewodników oraz biletów komunikacji miejskiej i podmiejskiej ok. 105 funtów.

Dodatkowo dla chętnych:
rejs statkiem po Tamizie ok. 10 funtów
przejażdżka London Eye ok. 18 funtów
Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds ok. 30 funtów
wycieczka fakultatywna do Windsoru i Oxfordu ok. 65 funtów (minimum 20 osób)

wyjście na słynne musicale np. "Mama Mia”, "We will Rock You”, "Chicago”, "Dirty Dancing”, "Flashdance”, "The Lion King", ''Billy Elliot" lub inne (wymagana wcześniejsza rezerwacja w biurze od ok. 240 zł).

DOPŁATY:
Dopłata do pokoju 1-os.: 360 zł
Dopłata do 3 obiadokolacji (2 obiadokolacje na mieście, 1 obiadokolacja w hotelu): 260 zł
Dopłata za transfer Kraków - lotnisko Pyrzowice - Kraków: 40 zł (opłata bezzwrotna)